doctor580@email.cz | Mobil: 724 202 301 | IČ: 48894206

VistaCam iX Cam

Nová intraorální a diagnostická kamera od společnosti Dürr
vistaproof

VistaCam iX je nová intraorální a diagnostická kamera od společnosti Dürr. Kamera může být vybavena dvěma různými snadno vyměnitelnými násadci s vlastní optikou, z nichž každý poskytuje jinou diagnostickou informaci.

Cam násadec se chová jako klasická intraorální kamera, slouží ke snímání a zachycení reálného videa nebo obrázků, které lze jednoduše zastavit a uložit do databáze pacienta.

Proof násadec
-dokáže zachytit a lokalizovat zvýšený výskyt zubního plaku a tvorbu zubního kazu (v začínajícím stadiu) nebo s velkou přesností určí hloubku kazu (v pokročilém stadiu)
-násadec emituje fluorescenční fialové světlo, na které reagují metabolické stopy, jenž zanechávají bakterie způsobující zubní kaz a infikované místo změní barvu podle intenzity postižení
-po zachycení snímku a jeho uložení, inteligentní software Dürr DBSWin okamžitě provede analýzu a v barevné škále modrá-červená-oranžová-žlutá vyhodnotí stupeň postižení vč. uvedení předpokládané hloubky kazu. V místech zdravé skloviny se objeví zelená barva.